Game of Thrones Severler Üzülmenize Gerek Yok!

Dizinin final yapmasına birkaç gün kala “Ee bundan sonra ne izleyeceğiz?” diye düşünüyorsanız sıkı tutunun çünkü Game of Thrones evreninden yeni spin-off dizileri geliyor.

Game of Thrones severler üzülmenize gerek yok! Devam Dizileri Üzerinde Çalışılıyor.

Serinin yaratıcısı George RR Martin verdiği bir röportajda yeni devam dizileri üzerine çalışıldığını açıklamıştı. Yakın zamanda HBO da George RR Martin’in söylediklerini teyit etti.

Beş yeni devam dizisi geliyor! Bu dizilerden -ayrıntıları bilinmese de- üç tanesi öne çıkmış durumda ve George RR Martin’in The Long Night olarak isimlendirdiği dizinin yapımına başlandı bile.

Hikaye Game of Thrones’un Binlerce Yıl Öncesinde Yer Alacak.

HBO tarafından açıklanan bilgilere göre Game of Thrones’un tarihinden binlerce yıl önce geçecek olan hikaye dünyanın Kahramanlar Çağı’ndan ak gezenlerle insanlar arasındaki ilk savaş olan The Long Night’a çöküşünü, Westeros tarihinin en karanlık sırlarını, ak gezenlerin gerçek köklerini, doğunun gizemlerini ve efsanevi Stark’ları konu alacak.

Oyuncular Arasında Kimler Var?

Yapım Game of Thrones‘dan binlerce yıl önce geçecek bir prequel olduğu için ilk diziden tanıdık yüzler göremeyeceğiz.

Dizide yer alacağı kesinleşen oyuncular ise şunlar:

Miranda Richardson (Harry Potter filmlerinden Rita Skeeter), Marquis Rodriquez (Manifest), John Simm (Strangers), Richard McCabe (Philip K. Dick’s Electric Dreams), John Heffernan (Dracula), and Dixie Egerickx (Summerland)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir