Burcunuza Göre Hangi Surat İfadesi Sizi Yansıtıyor!

Burcuna Göre Hangi Emoji Seni İfade Ediyor. Burcuna göre seni ifade eden surat ifadeleri:

BALIK – 😘

Balık burçları yakın zamanda severler, o da sevdiklerimi öpüp kokuyor. Alışkanlıktan mı yoksa samimiyetten mi bilinmez ama hemen herkese, onu öpücük atabilirler. En olmadık kişilere safra hem de.

ASLAN – 😏

Açıklama yapmak gerek yok. Özgüven desen var, iddia desen var. Havalı ve popüler de üstelik. Ee bu kendini beğenmiş bakışı atmasın da ne yapsın yani Aslan burçları.

AKREP – 😠

Güçlü görünmek için öfkeli bir görüntünün ardına gizlenen ve hemen şeye karşı öfkeli, bolca da hırslı Akrep Yoksa vay halinize.

BAŞAK – 😩

Hiçbir şeyden memnun olmayan, asla arzu edilmeyen doyuma ulaşamayan ve onu şikayetden şikayetçi Başak burçları, bu takıntılı tavrılarınalarına

OĞLAK -😍

Zor da olsa, hayattaki güzellikleri görmeye çalışan ve sevdiklerine karşı sonsuz sevgi ve iltimas besleyen Oğlak burçlarını ifade eden kalpli gözler emojisi …

KOVA-🤔

Sürekli kafa meşgul. Düşünse de çıkar yolu bulamıyor hoş, ama olsun. Kimbilir yine hangi konu hakkında komplo teorileri üretiyor, alın boyutu onu temsil eden emoji …

BOĞA -🙄

Göz mü deviriyor, kafa mı karışık, sıkıntı da mı, memnuniyetsiz mi, aklından ne geçiyor asla kestirilemeyen Boğa burçları için en uygun emoji sanıyorum bu …

İKİZLER -😂

İşi gücü kahkaha atmak olsun. Aklı biraz havada, hayattan zevk almayı ve eğlenmeyi bilen İkizler burçları onu konudan gülünç bir şey çıkarır ve bir güzel gülerler. Bu emoji de olanlar için hazırlandı.

KOÇ Burcuna Göre -😎

İddialı mı iddialı mı Koç burçlarını, etkileyici ve cesur görünümü en iyi ifade eden bu emoji temsil ediyor.

TERAZİ  Burcuna Göre- 😜

İmalı şakalar ve iğneleyici lafların başarılı temsilcisi Teraziler, karşıdakini kapak etmek için uğraşsada alenen gücendirmemek ya da hepten gıcık etmek için bu emojiyi için. Hem muzipliklerini de ifade ediyor.

YAY Burcuna Göre -: D

Emojiler, espri konusunda gelişmiş Yay burçları için çok da samimiyet içermiyor. Mizah odaklı geleneksel olduklarından: D işareti yapan gülmeyi biliyorsunuz gerçek mizahşörlüklerini ifade ediyor .

Burcuna Göre Hangi Emoji Seni İfade Ediyor!

YENGEÇ – 😐

Duygu durumu karışık. İçi kan ağlasa da belli etmiyor, mutlu görünmeyi de beceremiyor ama. Çilekeş fakat onu şeye rağmen umutlu.

Twitter:@13burcc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir