Burcunuza Göre Sizi Siz Yapan, En Baskın Özelliğiniz!

Burcunuza göre sizi siz yapan, en baskın özelliğiniz bilmek istersiniz diye düşündük ve burcları bir araya getirdik. Aslan burcu ile başlayalım.

Aslan Burcu – Cesaretli Olmak

Aslan burçlarının kendilerine özgüvenleri ve bunun verdiği zeminle bitmeyen cesaretleri. İşte kendilerini farklı, eşsiz kılmak için kullandıkları ana silahları. Özgüvenler girdikleri ortamlarda hemen fark edilmeleri işte aslan kadını ve cesaretleri. Aslan burcu olmak cesaret ister.

Başak Burcu– Sadakatlı Olmak

Başak burçları sadakat konusunda her zaman iyi olmuşlardır. Eğer onları kızdırmadıysanız size asla ihanet etmezler. Sır saklamak ya da zor durumlarınızı paylaşacağınız birisini arıyorsanız başak burçları en doğru adresiniz . İşte bu sadakat başak burçlarını başak burcu yapan özelliği. Sadaka eşittir başak burcu.

Terazi Burcu – Uyumlu Olmak

Duygular arasındaki dengeyi sağlayabilen bu burç sakin aynı zaman insanlara karşı tavırları ile kendinlerine yakışanı yapıyorlar. Burçlar arasında en uyumlu burçlardan biri olan terazi burçları girdikleri ortamı sakinleştirmeleri ile bilinirler. Biri uyum mu dedi?

Akrep Burcu – Tutkulu Olmak

İstekleri ve tutkuları doğrusunda hareket eden akrep burçlarının bu kararlı yapısı çevresindekilerde hayranlık duygusu uyandırıyor.Tutkuları tutsakları akrep burcları. Tutkunun kullanımında oldukça uzman oldukları söylenebilir.

Yengeç– Kişisel Bakımlarına Verdikleri Önem

Bakımlı kadınlar her zaman her yerde ilgi görür ve beğenilir. Ve bu kadınlar genelde aslan burcu olduğu bilinir. Bulundukları ortamda gözlerin üzerinde olmasını seven yengeç burçlarının kendilerine gösterdikleri kişisel özen onlara hayran olmanız için yeterli bir sebep. Yengeç burcu ışıltıyı sever.

Yay – Macera Sever Olmaları

Yayların özgürlüklerine olan düşkünlüğünü bilmeyeniniz yoktur. Baskılanamaz bu yapıları özgürlük uğruna yapılan maceralar ile beslenir. Bu maceracı tavırları sayesinde insanlar onlarda sürekli bir şeyler buluyor.

Oğlak – Kararlı Olmaları

Hedefleri söz konusu olduğunda yolundan asla vazgecmeyen oğlak burçları bu kararlı halleri sayesinde karar mekanizması olmayı başarıyorlar. Karar demek oğlak demek.

Koç – Güven Vermek

Bize göre son zamanlarda insanların yaşadığı en büyük sıkıntılardan birisi güvensizlik. Koç burcuysanız ya da en yakın arkadaşınız bir koç burcu ise güven konusunda sizden şanslısı yok demektir. Güven kelimesinin sözlük anlamı koç burcu. Koç burçlarına rahatlıkla sırlarınızı paylaşabilir ve sonsuz güven duyabilirsiniz. Koç burcu ile güvendesiniz.

Boğa – Duygusal Olmak.

Boğa kadınları duygusallığı bilinirler. Duygularını her zaman uç noktalarda yaşayan boğalar ile acını paylaşarak azaltıp, sevincinizi paylaşarak da artırabilirsiniz. Duygularına hakim olamamak onları zorlasada. Duygularını çok iyi kullanan boğa kadınları karşı tarafı bu özelliği ile büyülüyor.

İkizler – Zeka

Zeka her insanın hoşuna gider. Ama eğer gerçekten zekaya önem veriyorsanız mizahi yönü kuvvetli sanat ve edebiyat yönü kuvvetli ikizler insanlarının bu yönü ile karşılaşınca onlardan vazgeçemeyeceksiniz. Zekalarıyla sizi etkileyecek ve yönetecekler. Dikkatli olmalıyız.

Kova – Özgün Olmak

Özgün olmayı seven kova burçlarının eşi benzeri yoktur. Öyle ki ne aynısını ne de benzerini bulamayacağınız bu karakterlerin değerini iyi bilmek gerekir. Aynada bile farklı gözüken kova burcları kendine özgü olmak için gelmişlerdir dünyaya.

Balık – Sanata Düşkünlük

Sanata aşık olan balık burcunun en farklı özelliği sanatın damarlarına kadar işlemiş olmasıdır. Bu entelektüel zeka sizi büyüleyecektir. Sanat sanat için değil, sanat adeta balık burçları için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir