Seçeceğiniz Hayvan Kişiliğinizin Karanlık Tarafını Ortaya Çıkarıyor!

Hepimiz olumlu taraflarımızın farkındayız ancak onların gölgesinde bekleyen karanlık bir tarafımız da vardır. Biz insanlar, farkında olmadan zihnimizi tırmalayan şeylerden etkilenebiliriz. Bunu temel alarak sizler için bu testi hazırladık.

Çok basit, yapmanız gereken tek şey aşağıdaki resimden bir hayvan seçmek ve bizler de sizi çeken hayvana göre kişiliğinizin karanlık taraflarını ortaya çıkaracağız.

Seçtiğiniz hayvanın hakkınızda ne söylediğini okumak için aşağı kaydırın.

1. Kara kedi

Kediler birçok kültürde karanlık sanatlarla ilişkilendirilmiştir. Çeşitli kültürlerde ölüler ile yaşayanlar arasında orta yolda bir yolda olduğuna dair imalar vardır. Bazı kültürlerde kara kedi gördüğünüzde size kötü şans getireceğine dair batıl inançlar vardır. Olumsuz çağrışımlara rağmen, kara kedi gizemi, şıklığı, pasif kuvveti, sonsuzluğu ve sessizliği de temsil eder.

Kara kediden etkilendiyseniz, bu kişiliğinizin iki tarafı olduğu anlamına geliyor demektir. Bir taraftan gayet sakin, tatlı, kibar ve yavru kedi gibi oyuna can atan birisiniz ancak diğer yandan kızdırıldığında vahşi ve asi birine dönüşebilirsiniz.

2. Ayı

Ayının kişiliği, ”kendi gerekçelerinize dayanmak” yani sizin olan için savaşmak ve ciddiyetle başta durmaktır. Ayı, liderliği, cesareti, iyimserliği ve heybeti temsil eder. Bir ruh hayvanı olarak ayı, bize kendi içimizdeki ve başkalarındaki sınırların önemini öğretir.

Ayıyı seçtiyseniz, ayılarla benzer bir yapıya sahipsiniz diyebiliriz. Güç ve konum sizin için bir önceliktir ve bazen güç arzusu sizi bir şeyleri elde etmeye giden yolda gözünüzü kararttığınızı ve hilelere bile başvurduğunuzu gösterir. Ayıdan etkilendiyseniz, kendine güvenen esnek birisiniz ama bazen meşru olmasa da istediğinizi alma yollarını iyi biliyorsunuz. Gücünüzü kötüye kullandığınız bazı zamanlar olabilir.

3. Kuzgun

Kuzgun, bazı kültürlerde kötü haberlerin habercisi olarak bilinir ancak kuzgunların çok zeki bir hayvan olduğu çoğu zaman bilinmez. Ayrıca, kuzgun uyumlu bir hayvandır.

Kuzgunu seçtiyseniz, içinizdeki karanlığı gerçekten de iyi saklamışsınız demektir. Çevrenizde olup bitene gayet rahat uyum sağlayabiliyorsunuz. Rol yapma konusunda çok iyisiniz ve insanların aslında kim olduğunu görebiliyorsunuz. Size dokunmayana asla karışmazsınız.

4. Kurt

Kurt, karanlık ve gizemli bir yaratıktır. Şaşırtıcı gelebilir ama sanılanın aksine kurtlar son derece cana yakın canlılardır. Sürüleriyle duygusal bir bağ kurarlar. İkinci karakteristik özelliği ise, insanlar kurtların yabani ve vahşi olduklarını düşünürler ama aslında kurtlar barışsever ve savaş konusunda isteksizdir. Sadece kışkırtıldıklarında ve agresiflik gerektiren durumlarda saldırgan olurlar.

Kurt seçtiğiniz hayvan ise, zararsız ve dost canlısı birisiniz demektir. Samimiyetiniz ve sadakatiniz hayat içindir. Ancak bir tehdit gördüğünüzde vahşi ve acımasız birine dönüşebilirsiniz.

5. Akbaba

Akbabalar, sağı solu temizleyen av kuşlarıdır. Sürüyle avlanırlar ve kurbanlarına acımasızca davranırlar.

Sizi ilk çeken hayvan akbaba ise, kişiliğinizin basamaklarının alt kısımlarında korkunç ve karanlık bir taraf yatabilir. Akbabalar yalnızca yemek istediklerinde saldırır, kimseyi incitmek istemezler. Dünyayla alakalı olan işlerde göz açık birisin, bazen vahşi olabilirsin ama gerçekten hak eden birine.

6. Yarasa

Yarasaların doğasında karanlık ve gizemli bir şeyler vardır. Gündüz ortada olmazlar ama karanlık çökünce cirit atarlar.

Yarasayı seçtiyseniz, çok basamaklı bir kişiliğiniz var demektir. Dünyaya karşı kendinize has bir bakış açınız var. Sosyal normlara hapsolup kalmıyorsunuz. Kişiliğinizdeki karanlık taraf, görüşlerinizden tutun davranışlarınıza hatta mizah anlayışınıza bile yansır. Şüpheci yapın dünyaya kolay kolay güvenmeni engelliyor.

7. Kara Panter

Birçok kültürde kara panterlerden hem korkulur hem de onlara saygı duyulur. Hatta bazı kabilelerde kara panterlere tapıldığı bile söylenir.

Eğer kara panteri seçtiyseniz, bu bir gizem insanı ve inanılmaz bir güce sahip biri olduğunuz anlamına geliyor. Hem yeteneklisiniz hem de sevdiklerinizi korumak için her şeyini verecek birisiniz. Ama tahrik edildiğinizde, düşmanınızı parçalara bile ayırabilirsiniz.

8. Zehirli Örümcek

Son derece zehirli olmalarıyla ve hatta kendi arkadaşlarını yemeleriyle bilinirler. Düşmanlarını ağlarına sararlar, zehrini verirler, ölümlerini izlerler ve acımasızca yerler.

Seçtiğiniz hayvan bu zehirli örümcek ise gerçekten karanlık bir yapınız var. Saldırılarınızı kurnazca planlıyorsunuz ve önce düşmanınıza sahte bir güven verirsiniz. Düşmanınızın duvarlarını yıktıktan sonra onu ağınıza sıkı sıkı sarıp kaçacak yer bırakmazsınız. Dışarıdan bakıldığında sakin ve yumuşak başlı görünseniz de sizinle uğraşmak her babayiğidin harcı değildir.

9- Fare

Eğer fareyi seçtiyseniz, insanların ve dünyanın gürültüsünden gerçekten yorulmuş, kaçacak bir yerler arıyorsunuz demektir. Sevecen ve şirin bir yapınız var ancak bu karanlık tarafınızın olmadığı anlamına gelmiyor. Yapılan kötülüğe karşı anlık tepki vermektense, önce kabuğunuza çekilip uzun uzun düşünüp ardından yavaş yavaş düşmanınızı etkisiz hale getiriyorsunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir