8 Milyar İnsanı Nasıl Yok Edebiliriz?

Dünyada çok fazla yer kaplamaya başladık, dünyanın kaynakları artık bize yetmemeye başladı. Dünya bize yetecek diye kendini perişan ederken biz kaynaklarını hunharca, vahşice tüketmeye dünyayı katletmeye devam ediyoruz.

Bu Şişman Ama Sempatik Dünya Artık Bizim Altımızda Ezilmeye ve Yok Olmaya Başladı.

Bunun izlerini buzullarda görüyoruz. Denizlerde ki canlılığın yarı yarıya azalmasıyla anlıyoruz. Dünya bize sinyaller veriyor.

Bak Öleceğim Diyor. Dünya!

Birçok canlının soyunu maddi hırslar için teker teker tükettik. Maalesef soyu tükenme sırası bize geldi. Açıkçası insan diye bir şey olmasaydı, dünya çok daha güzel bir yer olurdu. İnsan dışında ki bütün canlılar bir şekilde dünyada ki kurulmuş olan bu düzene uyum sağlamış ve hepsi bir şekilde bu düzene hizmet ediyor.

Bu Düzeni ve Dengeyi Bozan Tek Bir Canlı Var O da Biziz!

Dünyanın bize sunduklarıyla yetinmedik, hep daha fazlasını istedik bunun için aletler geliştirdik. İlk yaşadığımız yerleri mağaraları beğenmedik onun yerine havuzlu siteler yaptık. Zannediyorduk ki dünya bunları kabullenecek.

Artık Dünya Havuzlu Sitelerden İntikamını Alacaktır!

Herkes özellikle bazı karanlık güçler bunun farkında. Mars olsun Ay olsun uzayda güzel bir muhitte taşınma derdine düştüler. Ama yok öyle lahanayı yerken kıtır kıtır, sapına gelince yememek yok 🙂 Mars’da ya da başka bir yerde yaşamayı keşfedecek kadar uzun vaktimiz kalmadığını biliyorlar bu yüzden karanlık güçler bir şekilde dünyayı kurtarmanın peşine düştüler.

Şimdi diyeceksiniz ki bu karanlık olan güçler neden dünyayı kurtarmaya çalışsın. Filmlerden alışık olduğumuz karanlık güçler genelde dünyayı yok ederler. Evet bizim karanlık güçlerimizde dünyayı kurtarırken üzülerek söylüyorum insanlığı yok edecekler.

Başlıkta dediğim gibi 8 milyar insanı nasıl yok edebiliriz. İsteyince böyle bir şey olması mümkün değil ama ilerde çıkacak Dünya Savaşı ve uzun zamandır dünyada uygulanan kısırlık politikası yüzünden zaman içerisinde bu 8 milyar insan nüfusu zannediyorum 1 milyara inecektir ve inmelidir de.

Kısırlık politikasını biraz daha açalım.

Öncelikle kısır nedir? Kısır bulgur ve salçadan yapılan ve tercihen bol yeşillikle tüketilen güzel bir yemektir:)

Bir de kısır insanlar vardır, üreme kabiliyetlerini kaybetmiş olanlardır. Neslinin devamını getiremeyen 8 milyar insan ne olacak. Zaman içerisinde azalacak ve bitecek. İnsan sayısını azaltmanın en güzel yöntemi.

Peki Bu Ne Anlama Geliyor?

Karanlık güçler bizi kısır mı yapmak istiyor. Evet aynen öyle bunun çalışmaları uzun yıllardır sürüyor. Bunun için uygulanan yöntemleri bir başka yazıda anlatacağım ama şimdi bir de olayın Dünya Savaşı boyutu var.

Dünya endüstri 4.0 girerken artık sanayi üretiminde insan gücüne ihtiyaç duyulan yerler daralıyor. Ama endüstri 4.0 tamamen geçilemediği ve insan gücü belli başlı ülkelerde özelikle Çin’de hala daha ucuz olduğundan dolayı kapitalist sistem üretim için insana ihtiyaç duyuyor.

Yani Dünya Savaşı için daha erken, karanlık güçlerin bizlere Iphone’u satması için Iphone alacak insan olması lazım ve o Iphone’u üretecek insan da lazım. Bu yüzden daha insanlık nüfusunun azaltılmasına başlanmadı ama yakın bir gelecekte aktif olarak başlayacaktır.

Benim önerim evin altına bir tane nükleer sığınak inşaat etmeye başlayabilirsiniz! 🙂

Nükleer sığınak zorsa, köye dönmekte mantıklı. En azından varsa köyde ki akrabaları ziyaret etmiş olursunuz… Sağlık ile kalın, bir sonraki yazımda buluşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir