Evren Bize Kalbimizin Amacına Yönelebilmemiz İçin Nasıl Mesajlar Gönderiyor?

Hayatlarımızı yaşama şeklimiz, bizi kalplerimizde tuttuğumuz evrensel amaçtan uzaklaştırabilir. Her şey her şeyle bağlantılıdır ve her şey aynı kaynaktan gelir: Siz, Dünya, Galaksi, her şey!  Bu nedenle bazen, evren, bizi kalbimizin amacına doğru yönlendirecek mesajlar ve güncellemeler gönderebilir. Ancak sorun şu ki; bu mesajların hayatımızda ne zaman ortaya çıktığının farkında olmuyoruz ve çoğu zaman gözardı ediyoruz.

Rüyalarda bu mesajlar yakalanabilir mi?

Bazı efsanelere göre, rüyalarda ruhun bir kısmı başka bir dünyaya girer. Bu rüya dünyası, şuursuz zihin ve gerçek arasında bir dünyadır. Rüyada kendi bilinçaltınızdan ve evrenden önemli mesajlar alabilirsiniz. Yeni fikirler, anlayışlar ve yapmak istediğiniz şeylerle ilgili tavsiyeler aldığınız rüyalar görmeniz, evrenden mesaj aldığınızın bir işareti olabilir.

Bilinçaltı mesajları önemlidir!

Son zamanlarda merak ettiğiniz bir soruyu yanıtlayan bir şeyi aniden duyduğunuz bir film izlemek, bir mesajı dinlemeniz gerektiğini hissettiğiniz bir şarkıyı duymak, kendine sorduğun bir şeyle çok yankılanan sokakta bir işaret okumak…

Bütün bu örnekler, evrensel mesajların bilinçaltınızla sizinle iletişim kurmaya yönlendirdiği yollardır.

Bir şeyi ısrarla yapmak istemeniz bir şeye işaret olabilir: Belki de evren öyle istiyordur.

Evrende odaklanmanız gereken bir şeye dikkatinizi çekmek istiyor. Bu yüzden bir fikir sizi sürekli kendine çekiyor. Yeni bir kitap yazıyor ya da yeni seriler izliyor olabilirsiniz, arkadaşlarınızla konuşuyor veya kendi düşüncelerinizle dolaşıyor olabilirsiniz, ancak burada ne yaparsanız, kafanızda dönmeye devam eden belli bir düşünce var. Her ne yaparsanız yapın, bir kere bu fikre kapılmışsınız. Bu fikri gerçekleştirmelisiniz.

Evrensel bilgiler sadece somut olarak değil; soyut olarak da gelebilir!

Bilgi sadece akılcı düşünce biçiminde gelmez. Bazen bilgiler soyut ve duygusaldır. Bu tür bilgiler bize en derin cevapları verir. Birçok faktörün sonucu olarak duyguların kabarması yaşanabilir. Ancak ani bir duygu dalgalanması, genellikle açıklık ve motivasyon hissi eşliğinde, evrensel bir amaç alma yönündeki kesin işarettir.

Herhangi bir şey ya da kişi için değil, etrafınızdaki her şey için değil, bir sevgi duygusu, içinde bulunabileceğiniz en iyi durumlardan biridir. Sadece herkesi ve her şeyi sevdiğinizi hissedersiniz. Aşk güçlü bir duygudur ve evrendeki bütün enerjileri alabilmenizi sağlar.

Evrenin size yolladığı en büyük şeylerden biridir aşk!

Bir de ilham var tabi! İlham, bir şeyler yapmak, bir şeyler yaratmak için zihinsel bir teşviktir. Genellikle tutkulu bir konuyu tırmalamaya başladığınızda gelir. Ani bir ilham, sizi, amacınıza geri götürecek bir şey yapmaya teşvik edildiğinde, evrenin size mesaj yolladığının kesin bir işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir