Bir Kart Seçin: Şubat Ayında Sizi Neler Bekliyor; İpuçları Alın!

Zaman zaman bizi yönlendiren ya da gelecek olaylar hakkında bizi önceden uyaran bir rehbere ihtiyaç duyarız. Geleceğe dair öngörüleri bir kart okuyarak keşfetmekten daha iyisi var mı? Bu üç karta bir göz atın ve şu anda en çok bağlı hissettiğiniz kartı seçin. Her birinin arkasında Tarot’un güçlü simgesel anlamı var, bu nedenle seçiminiz size bu önümüzdeki haftadan neler bekleyebileceğinizi görmek için yardımcı olacaktır. Hazırlanın, şimdi kartınızı seçin:

1. Kart numarası 1 – Kupaların Kraliçesi

Şubat sizin için yaratıcılık ayı olacak. Kraliçe, her şeyin doğurganlığını ve büyümesini simgeler ve üretkenlikte bir artış anlamına gelir. Kupalar Kraliçesi tarot içinde en sevgi dolu kartlar arasındadır. O, kendimiz ve diğer dostumuz için merhamet ve sevgiyi işaret eder. Genellikle Kupalar Kraliçesi, “köşede” sağlam olan kadın enerjisini gösterir; hayatınızdaki kadınlar size çok destek veriyor ve / veya bir kadından yardım alabileceğinizi söylüyorlar. Kupaların kraliçesi de bize sevgiyle ve merhametle kendimizi tedavi etmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Kiminle ve nerede olursanız olun; sevgi ve saygıya layık olan şeyler vardır.

İş: Çalışma bağlamında Kraliçe genellikle size çok yardımcı olacak gerçek bir kadını gösterir. Genellikle bu kadının açık renkli saçları var. Kraliçe, işimize sevgi ve merhamet sunmamızı hatırlatıyor; bu, insanlardan çok bütün gün nesnelerle birlikte bir fabrikada çalışsak bile mümkündür.

Aşk: Kupalar Kraliçesi aşk bağlamında ortaya çıktığında, sıklıkla bir ilişki hakkında çok olumlu bir görüş belirtiyor. Eğer bekarsanız ve bu kartı seçtiyseniz iyi bir göstergedir. Çünkü ufukta yeni ve çok olumlu bir romantizm olabilir.

2. Kart numarası 2 – Adalet

Şubat sizin için denge bulma ayı olacak. Bununla birlikte, ilgilendiğiniz her şeyin kendi hareketlerinizin veya karmanın doğrudan bir sonucu olduğunu unutmamak önemlidir. Bazen önem verdiğiniz birinin eylemlerinin sonuçlarını ele almanız istenecektir ve bu tamamen kendi yapımızda olan bir şeye karşı olduğunuzda olduğu gibi zorlayıcı olabilir. Gereksiz yere kendinizi suçlamaktan vazgeçin.

Bu kart; adalet, denge ve uyum gereksinimini çağrıştırıyor. Olabildiğince dengeli ve makul bir şekilde çalışın. Buna nasıl düşündüğünüz ve kendinize nasıl davranacağınız da dahildir.

Bir dava ile doğrudan ilgiliyseniz, en azından büyük ölçüde sizin lehinize sonuçlanacaktır.

İş: İş / yaşam dengenizin gereken yere geldiğinden emin olmanız gerekir. En rahat hissettiğiniz alan (kişisel yaşam veya çalışma) ne olursa olsun, hayatın bir bölümüne, diğer bölümünden daha çok ilgi ve enerji veriyorsanız; bunu durdurun. Başarılı olmak için denge önemli ve gereklidir.

Aşk: Uzun süreli bir ilişkiniz varsa ve birlikte kalma ihtimalinin olup olmadığını sorguluyorsanız; genellikle bu kart göründüğünde, farklı yollara gitmeyi seçmeniz muhtemel. Öte yandan, bekarsanız, bu taahhüdün çok kısa bir süre içinde gerçekleşebileceği bir zamandır. Bir ilişkiniz yoksa; ilişkilerden ne istediğinizi söylemekten çekinmeyin ve doğru kişiyi daha erken bulma ihtimaliniz yüksektir.

3. Kart numarası 3 – Büyücü

Şubat ayı sizin için yeni başlangıçların ayı olacak. Büyücü, herkesin gücünü daha iyi kullanabileceğine işaret eder: Ruhsal, duygusal ve başka türlü. Bu kart büyük beklentiler içinde olduğunuzu da temsil eder. Bu, okumada çok güçlü, olumlu bir öngörüdür. Bu kart, denemek için bir şey yaparsak; hayatlarımızda ve daha büyük dünyamızda fark yaratma gücüne sahip olduğumuzu hatırlatıyor.

İş: İş / kariyer hayatınızda bir iyileşme olacaktır. Özellikle işiniz yaratıcı bir alanda bulunuyorsa, bu sizin önerileriniz ve çalışmalarınız takdirle yerine getirilecek ve daha büyük, daha iyi şeylere yol açabilecek bir zamanda olduğunuz anlamındadır. İşinizden ayrılmayı veya iş değiştirmeyi düşünüyorsanız bunu yapmanın hayırlı ve doğru bir zamanıdır. Tüm olasılıkları tükettiğini düşünüyorsanız dahi, gerekirse geri dönüp daha önce atmış olduğunuz tüm adımları tekrar deneyin.

Aşk: Yeni bir romantizm ve yeni biriyle tanışma ihtimaliniz olduğu bir zamandır. Evde oturup aşkın kapınızı çalmayı beklemeyin! Bu ay fark edileceğiniz bir ay. Dışarıda olmalısınız ki; kendinizi bulunmak için hazır bulundurun ve bunu yapmak için bu şubat mükemmel bir zaman!

 

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir